Zamów! EN
Anna Sanicka

Anna Sanicka

dietetyk LightBox

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, kierunek Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Ukończyła studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia na kierunku Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka. Współpracuje z Ogólnopolskim Centrum Dietetycznym Instytutu Żywności i Żywienia.

Posiada doświadczenie w leczeniu żywieniowym osób z chorobami układu pokarmowego (choroby trzustki, wątroby, zespół jelita nadwrażliwego, nieswoiste choroby zapalne jelit, nietolerancje pokarmowe), chorobami żywieniowo-zależnymi (otyłość, cukrzyca typu II, zaburzenia lipidowe, nadciśnienie) i osób z zaburzeniami odżywiania.

Pracowała jako dietetyk w Oddziale Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych w Warszawskim Szpitalu Bródnowskim. Współpracowała z lekarzami w zakresie oceny stanu odżywienia oraz sposobu odżywiania się przyjętych na oddział pacjentów, celem zastosowania optymalnego sposobu leczenia żywieniowego. Edukowała również chorych w zakresie prawidłowego sposobu odżywiania się po przebytych schorzeniach. Jest członkiem Komisji Bioetycznej Instytutu Żywności i Żywienia.

O pracy w cateringu dietetycznym LightBox

„LightBox jest miejscem, w którym robię to, co lubię najbardziej jako praktyk, czyli łączę wiedzę z dziedziny żywienia człowieka z doświadczeniem zdobytym w pracy klinicznej z pacjentami. Jest to bardzo przydatne w sytuacji, gdy niejednokrotnie w sposób indywidualny należy rozważyć rodzaj wybieranej diety pudełkowej LightBox w kontekście schorzeń przewlekłych, preferencji oraz nawyków żywieniowych Klientów, którzy tego wymagają. Niemałym wyzwaniem jest również uczestniczenie przy tworzeniu nowych potraw cateringu dietetycznego i „okiełznanie”, czyli osiągnięcie dietetycznej postaci nowych, pysznych dań stworzonych przez szefa kuchni LightBox. :) Mrówcza praca związana z bilansowaniem całodziennych zestawów posiłków jest jednocześnie satysfakcjonująca, bowiem to właśnie sprawia, że dieta pudełkowa LightBox jest skuteczna w redukcji lub utrzymaniu prawidłowej masy ciała.”

powrót do góry
Wykorzystujemy technologię ciasteczek. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. OK, lubię ciasteczka