Zamów! EN

O nas

 

Catering dietetyczny LightBox specjalizuje się w dostarczaniu całodziennych zestawów urozmaiconych, smacznych posiłków do Klientów, którzy chcieliby się zdrowo odżywiać lub zdrowo i efektywnie schudnąć. Od założenia firmy w 2010 roku catering dietetyczny jest jedyną domeną naszej działalności, a w dietę pudełkową wkładamy całe serce i energię.

Misją LightBox jest wspieranie zdrowego, nowoczesnego i zrównoważonego stylu życia. Dla starożytnych Greków słowo „δίαιτα” (diaita) oznaczało przecież styl życia, czyli więcej niż sposób odżywiania. Trzy najważniejsze wartości, jakie otrzymują nasi Klienci, to zdrowie, sylwetka i wygoda.

Nasza dieta pudełkowa realizuje kilka fundamentalnych założeń:

  • Zdrowa dieta to dieta właściwie zbilansowana.
  • Jeżeli dieta wegetariańska, to prozdrowotna, odpowiednio zbilansowana odmiana laktoowo.
  • Jeżeli diety odchudzające, to nie głodowe ani niedoborowe.
  • Należy jeść 5 posiłków dziennie – również wtedy, kiedy chcemy schudnąć.
  • Posiłki powinny być smaczne i urozmaicone, aby jedzenie było przyjemnością.

Jak to robimy? Starannie bilansujemy nasze diety biorąc pod uwagę nie tylko kalorie, ale także aż 80 makro- i mikroskładników odżywczych, wykorzystując przy tym produkty o niskim indeksie glikemicznym. Stosujemy oryginalne, ciekawe receptury potraw, które są skuteczne nie tylko w odchudzaniu, ale również w profilaktyce chorób cywilizacyjnych i dietozależnych: przede wszystkim naczyniowo-sercowych, w tym miażdżycy i nadciśnienia, dyslipidemii, cukrzycy typu 2, osteoporozy, zespołu bezdechu nocnego, kamicy pęcherzyka żółciowego, choroby refluksowej przełyku i chorób nowotworowych.

Chętnie odpowiadamy na pytania i cenimy opinie Klientów na temat naszego cateringu dietetycznego. Wszystkie uwagi starannie analizujemy, aby stale doskonalić naszą ofertę.

powrót do góry
Wykorzystujemy technologię ciasteczek. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. OK, lubię ciasteczka