Zamów! EN

O nas

 

Catering dietetyczny LightBox specjalizuje się w dostarczaniu całodziennych zestawów urozmaiconych, smacznych posiłków do Klientów, którzy chcieliby się zdrowo odżywiać, efektywnie schudnąć lub po prostu przeznaczyć swój czas na ważniejsze i ciekawsze dla siebie zajęcia niż zakupy spożywcze i gotowanie.

Od założenia firmy w 2010 roku catering dietetyczny jest jedyną domeną naszej działalności, a w dietę pudełkową wkładamy całe serce i energię.

Misją LightBox jest wspieranie zdrowego, nowoczesnego i zrównoważonego stylu życia. Dla starożytnych Greków słowo „δίαιτα” (diaita) oznaczało przecież styl życia, czyli więcej niż sposób odżywiania. Trzy najważniejsze wartości, jakie otrzymują nasi Klienci, to zdrowie, sylwetka i wygoda.

Nasza dieta pudełkowa realizuje kilka fundamentalnych założeń:

Jak to robimy? Starannie komponujemy nasze diety biorąc pod uwagę nie tylko kalorie, ale także składniki odżywcze. Stosujemy oryginalne, ciekawe receptury potraw, które są skuteczne nie tylko w odchudzaniu, ale również w profilaktyce chorób cywilizacyjnych i dietozależnych.

Chętnie odpowiadamy na pytania i cenimy opinie Klientów na temat naszego cateringu dietetycznego. Wszystkie uwagi starannie analizujemy, aby stale doskonalić naszą ofertę.

powrót do góry
Wykorzystujemy technologię ciasteczek. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. OK, lubię ciasteczka