Zamów! EN

EkoLightBox

Chcemy dbać o Twoje zdrowe odżywianie, ale także o środowisko!

Kochamy naszą planetę i staramy się ją chronić. Dlatego wprowadziliśmy nowe opakowania zestawów naszych diet – papierowe ekotorby LightBox.

Nasza papierowaekotorba LightBox

biodegradowalna
Jest zrobiona
z bezchlorowego
papieru
i biodegradowalna
biodegradowalna
Ma minimalny
ślad węglowy
biodegradowalna
W 100%
nadaje się do
recyklingu
torba LightBox
W ekotorbie możesz zabrać posiłki do pracy albo gdzie chcesz, przynieść małe zakupy lub zachować ją na wszelki wypadek – łatwo się składa i prawie nie zajmuje miejsca! A jeśli już Ci się nie przyda, wrzuć ją do niebieskiego kontenera na papier, skąd trafi do recyklingu. W ten sposób dasz jej kolejne życie!

Pojemniki w 100%nadające się do recyklingu!

Nasze atestowane pojemniki są w pełni bezpieczne w kontakcie z żywnością, można w nich podgrzewać posiłki w kuchence mikrofalowej, a co najważniejsze – w 100% nadają się do recyklingu!

Biały plastik, z którego są wykonane, jest poszukiwanym surowcem wtórnym, co oznacza, że może zostać przetworzony i ponownie wykorzystany. Aby tak właśnie się stało, wrzuć pojemniki do żółtego kontenera na plastik i tworzywa sztuczne.

Czy LightBox planuje rezygnację z plastiku?

Od dawna poszukujemy biodegradowalnych pojemników na posiłki, które spełniłyby nasze wymogi: takich, które szczelnie by się zamykały i wygodnie otwierały, które by nie przeciekały i nie wymagały wyściełania dodatkową warstwą folii, nie wydzielały zapachu i posiadały stosowne atesty. A najlepiej, żeby jeszcze były wykonane z materiału, którego nie trzeba sprowadzać z innego kontynentu.

Jak dotąd nie ma na rynku opakowań spełniających te oczekiwania, jednak mamy nadzieję, że niedługo to się zmieni, ponieważ branża opakowań szybko się rozwija.

Czy LightBox planuje rezygnację z plastiku?
Dbamy o środowisko

    Nasztransport

transport
Zestawy posiłków LightBox pakujemy w taki sposób, aby w samochodach-chłodniach dawały się układać piętrowo. Dzięki temu przestrzeń wykorzystywana jest do maksimum, z korzyścią dla środowiska. Mniej przejazdów to czystsze powietrze!
powrót do góry
Wykorzystujemy technologię ciasteczek. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. OK, lubię ciasteczka