Zamów! EN

11 listopada 2012 r.

Udział LightBox w XV Biegu Niepodległości w Gdyni

atf

W Dniu Niepodległości jedenastu klientów, pracowników i sympatyków LightBox wzięło udział w XV Biegu Niepodległości w Gdyni na dystansie 10 km, wyrażając tym poparcie dla misji LightBox, jaką jest wspieranie zdrowego, nowoczesnego stylu życia nie tylko poprzez promowanie zdrowej diety, ale również poprzez propagowanie aktywności fizycznej.

Bieg, w którym brały udział całe rodziny, również pary pchające przed sobą wózki z dzieckiem, ukończyło 2885 biegaczy i biegaczek, w tym cała nasza drużyna. Gratulujemy wszystkim, a szczególne słowa uznania należą się jednej z naszych zawodniczek, która startowała 102-go dnia po szczęśliwym porodzie zakończonym cesarskim cięciem! Na zdjęciu 9-tka reprezentantów LightBox, którzy stawili się do przedbiegowego zdjęcia.

powrót do góry
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych, a przede wszystkim, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz je wyłączyć lub zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies tutaj.
close
Dbamy o bezpieczeństwo