Zamów! EN

Catering dietetyczny Wrocław – dieta pudełkowa z wyborem menu

NASZE BESTSELLERY

Dieta odchudzająca z wyborem menu
Slim FLEX

Dieta odchudzająca z wyborem menu

1000 / 1200 / 1500 kcal
od 67 zł/dzień
Zdrowy catering dietetyczny z wyborem menu
Optimum FLEX

Zdrowa dieta z wyborem menu

2000 / 2500 kcal
od 74 zł/dzień
Dieta pudełkowa wegetariańska
Vege

Dieta wegetariańska

1000 / 1200 / 1500 / 2000 kcal
od 58 zł/dzień

Dieta pudełkowa z dostawą to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz jeść zdrowo i smacznie, ale nie masz czasu na gotowanie. To również świetny sposób, aby pożegnać zbędne kilogramy. LightBox dostarcza catering dietetyczny we Wrocławiu pod każdy adres w granicach miasta, a także w Bielanach Wrocławskich. Codziennie pod Twoje drzwi trafi zestaw pełen świeżo przygotowanych, zbilansowanych posiłków, dopasowanych do Twoich potrzeb i upodobań. Dzięki zdrowemu odżywianiu będziesz w lepszej formie, a zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na to, na co najbardziej Ci go brakuje.

DIETA PUDEŁKOWA WROCŁAW – DLACZEGO LIGHTBOX?

Prowadzimy catering dietetyczny od 10 lat i znamy się na tym, co robimy. W naszą pracę wkładamy całe serce! Mamy zespół doświadczonych dietetyków, którzy bilansują diety LightBox biorąc pod uwagę nie tylko kalorie, ale także składniki makro: białko, węglowodany i tłuszcze, jak również 80 mikroskładników, w tym minerały i witaminy. Dzięki temu dieta pudełkowa LightBox zawiera wszystko, czego potrzebuje Twój organizm i to niezależnie, czy wybierzesz naszą dietę Optimum, Slim, Vege, No Fish czy inną dietę pudełkową z szerokiej oferty LightBox. Wartość odżywczą każdego całodziennego zestawu oraz każdego pojedynczego dania podajemy na stronie www oraz na etykietach. Na naszej stronie znajdziesz również menu diet LightBox, które udostępniamy z dużym wyprzedzeniem – dzięki temu wiesz, co zamawiasz. Ale na tym nie koniec – działając od wielu lat w cateringu dietetycznym zauważyliśmy, że indywidualne upodobania mogą być bardzo różne. Dlatego stworzyliśmy diety FLEX z wyborem menu!

DIETY FLEX Z WYBOREM POTRAW DOSTĘPNE WE WROCŁAWIU!

Jak działa nasza rewolucyjna dieta FLEX? Wybierasz z 20 potraw dziennie, jesz tylko to, co lubisz, omijasz to, czego nie lubisz i codziennie próbujesz czegoś nowego. Brzmi świetnie, a smakuje jeszcze lepiej! W dodatku jedząc to, co lubisz, nadal masz pod kontrolą kalorie i składniki odżywcze. Diety pudełkowe FLEX dostępne we Wrocławiu to:

  • Slim FLEX – dieta odchudzająca z wyborem potraw
  • Optimum FLEX – zdrowa dieta z wyborem potraw
  • Sport FLEX – dieta dla aktywnych z wyborem potraw

DIETA PUDEŁKOWA – NIE WIESZ, OD CZEGO ZACZĄĆ?

Pomożemy Ci dobrać dietę o odpowiedniej dla Ciebie liczbie kalorii, dopasowaną do Twoich preferencji żywieniowych. Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań.

Chcę dobrać dietę

Wolisz porozmawiać z żywym człowiekiem? Masz specyficzne potrzeby żywieniowe i chcesz się skonsultować z dietetykiem? Nasi dietetycy chętnie Ci doradzą – po prostu zadzwoń: 513 513 661.

DOSTAWY CATERINGU DIETETYCZNEGO WE WROCŁAWIU

LightBox dostarcza dietę pudełkową we Wrocławiu 6 razy w tygodniu w godzinach porannych o umówionej porze (w soboty na oba dni weekendu). Zamawiając dietę wskaż dwugodzinny przedział, który Ci odpowiada, np. 5:00 – 7:00, a zadaniem kuriera LightBox będzie dostarczenie Twojego zestawu posiłków pod wskazany adres w tych godzinach. Nie wymagamy minimalnej długości zamówienia i oczywiście możesz samodzielnie określić dni, kiedy chcesz korzystać z naszej diety pudełkowej – nie musi to być codziennie. Choć oczywiście zachęcamy, bo jesteśmy przekonani, że dieta pudełkowa LightBox będzie Ci odpowiadać! :)

CATERING DIETETYCZNY WE WROCŁAWIU Z WYBOREM MENU

Wybierz dietę i zamów

Dolnośląskie – Catering dietetyczny - gdzie dowozimy naszą dietę pudełkową?

powrót do góry
Wykorzystujemy technologię ciasteczek. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. OK, lubię ciasteczka